איתן ייעוץ משכנתאות
אודות
|
שאלות ותשובות
|
מאמרים
|
ממליצים
|
כניסת לקוחות
|
צור קשר
איתן יעוץ משכנתאות

צרו קשר לפגישת היכרות,
וביחד נבנה את המשכנתא
המתאימה לכם ביותר.

שם:

טלפון:

כתובת מייל:


משכנתה ביטוח חיים, פוליסה שאי אפשר לוותר עליה!

 

משכנתה ביטוח חיים, פוליסה שאי אפשר לוותר עליה!

משכנתה ביטוח חיים הינה פוליסת ביטוח אותה כל אחד מאיתנו רוכש כאשר הוא נוטל מהבנק הלוואת משכנתה למשך שנים מרובות. הבנקים השונים חייבים להגן על עצמם כספית מפני אובדן. כלומר, משהו עלול להשתבש ומאיזושהי סיבה הלווה לא יוכל להחזיר את תשלומי המשכנתה מה שיגרום לבנק נזקים כבדים ולכן הבנקים פועלים מבעוד מועד, והם דורשים מהלווים לרכוש ביטוח משכנתה.
 

מה כולל ביטוח משכנתה?

 
ביטוח משכנתה חיים כולל את ביטוח המבנה וביטוח חיים ללווים, כל הבנק מבטח עצמו כאשר המבנה עלול להינזק מסיבה כלשהי, יכולים אלה להיות נזקי טבע, רעידות אדמה, שיטפונות מים, הצתות וכו' וגם הפוליסה כוללת ביטוח חיים, למקרה שאחד מהלווים נפטר והלווה השני לא יכול להמשיך לשלם את תשלומי המשכנתה. במקרים המצערים הללו, תשלם חברת הביטוח את כל תשלומי המשכנתה לבנק, וכך בעצם לא רק הבנק יהיה מכוסה, אלא גם הלווה יהיה מכוסה, ולכן משכנתה ביטוח חיים היא כה הכרחית לכל הצדדים.
 

האם גם הבנקים מוכרים ביטוח משכנתה?

 
בוודאי. בעבר רק הבנקים מכרו ביטוחי משכנתה ולכן הלקוחות היו כבולים בידי הבנקים, לא הייתה תחרות גדולה. כיום כל חברת ביטוח תציע לכם ביטוחי משכנתה המכסים נזקים למבנים ומכסים מפני מקרי פטירה של אחד מהלווים. קיימות כיום הרבה מאוד חברות ביטוח בארץ המציעות לכם מגוון ביטוחי משכנתה, ההיצע בהחלט מבלבל. אז מה עושים? פשוט פונים אל כמה שיותר חברות ומקבלים כמה שיותר הצעות מחיר. באותה המידה תוכלו גם לרכוש את הפוליסה מהבנק ולאחר מכן להעבירה לחברת הביטוח, מה שהרבה לקוחות מעדיפים לעשות.
 

מה לבדוק?

 
כמובן, הביטוח המשתלם ביותר הוא הביטוח הזול ביותר, זה שלא יכביד מאוד על חשבון הבנק שלכם, הרי תשלומי המשכנתה לכשעצמם מהווים עול כלכלי כבד ביותר. פוליסה במחיר סביר היא זו שתמשוך את לב הצרכנים. כך גם תחושו בטוחים כלפי בן או בת הזוג, שאם דבר מה רע יקרה לכם, הם לא יזרקו לרחוב, ויהיה מי שימשיך לשלם את תשלומי המשכנתה לבנק, וכך גם לא תהיו חשופים לתביעות מצד הבנקים.
 

כדאי לבדוק ברשת

 
ברשת האינטרנט ישנו שפע רב של אתרים המציעים לכם לערוך השוואת מחירים בין עלות הפוליסות של חברות הביטוח השונות. מדובר על דרך קלה מאוד ולכן גם פופולארית, אתם משאירים את הפרטים האישיים שלכם באתר האינטרנט, חברות הביטוח מקבלות אותם, ולאחר זמן קצר נציגי כל החברות יחזרו אליכם עם הצעות מחיר אטרקטיביות משלהם. או אז תוכלו להשוות וליטול החלטה מושכלת. יש להתייחס לכל המרכיבים הביטוחיים בכובד ראש שכן מדובר על תשלומים אותם תצטרכו לשלם במשך הרבה מאוד שנים.
 
בחירת ביטוח משכנתה איננה קלה. מדובר על הנכס שלכם ועל החיים שלכם. מכיוון שאינכם יודעים מה צופן המחר בחרו בפוליסה הטובה ביותר שתכסה אתכם מכל הכיוונים האפשריים!