איתן ייעוץ משכנתאות
אודות
|
שאלות ותשובות
|
מאמרים
|
ממליצים
|
כניסת לקוחות
|
צור קשר
איתן יעוץ משכנתאות

צרו קשר לפגישת היכרות,
וביחד נבנה את המשכנתא
המתאימה לכם ביותר.

שם:

טלפון:

כתובת מייל:


ייעוץ משכנתאות - את מי כדאי לשאול

 

רבים מאשימים אותנו, באי יכולות למחות או למרוד כנגד מוצרים ושירותים שונים, גם ברחבי העולם וגם בינינו לבין עצמנו אולם. הפעילות השקטה אך המועילה ביותר איתה אנו נותנים שירות אחד לשני במלחמה למען הצדק החברתי הוא בחוות הדעת וההמלצות בדבר קבלת שירות או מוצר כלשהו.

 
קבלת המלצות ממקורות אמינים, הוא השירות הטוב ביותר אותו תוכלו לספק לעצמכם בעת בחירת חברת ביטוח משכנתאות.
 

על המלצות קרות והמלצות חמות – את מי כדאי לשאול

יתרונות השיטה:

 
חשיבות הפנייה אל מכרים וקרובים היא חשובה ללא ספק, חשוב מאוד לא לעצור שם ולשאול גם אנשים שמכירים פחות. לערוך סק על אותה חברה במנועי החיפוש באינטרנט ובפורומים השונים בתחום, לבדוק את ביתר תשומת לב את אמיתות התגובות. אתרי תלונות, כמו אתר "תלונה", ובדיקה האם הצטברו תלונות מרובות, תביעות כנגד אותה חברה כמות שאינה מתקלת על דעת נחשבת גם היא כהמלצה לכל דבר, בדיקת החברה וחשיבות עליית ההמלצות הטובות על הרעות יכולה לעזור לכם לקבל ייעוץ משכנתאות המלצות לגמרי בחינם. רבים שוכרים ושכרו את שירותי של חברת משכנתאות על בסיס המלצות בלבד ויצאו נשכרים.
 
 
 

חסרונות השיטה:

אולם, חשוב מאוד להבין כי ייעוץ משכנתאות המלצות אינו מחליף ייעוץ משכנתאות מקצועי, ייעוץ כזה לא תמיד יהיה אמין בכל מאת האחוזים, ויהיה פחות אובייקטיבי מגרום מקצועי ובלתי תלוי. גם תחום חוות הדעת בעולם ביטוחי המשכנתא כמו בכל תחום תלוי בהגדרה של הלקוח, של מה מבחינתו הוא שירות טוב. אנו נוטים לייפות או להקצין את המציאות פעמים רבות לצרכים ומסיבות שונות, כך שהמלצתנו היא לקחת ייעוץ משכנתאות המלצות כחלק מהבדיקה הגלובאלית אותה אתם מבצעים כחלק מחיפוש אחר חברת ביטוח פרטים לביטוחי משכנתא, ולא לבחור בה כדרך העיקרית והמרכזית שלכם לבחירתה.
 
 

פורומים למשכנתאות – ידע כללי יקר ערך ובחינם!

פורומים למשכנתאות, הלוואות, ריביות וביטוחי משכנתאות נפוצים מאוד בכל מקום בעולם המערבי, גם בישראל. כל אחד יכול לפתוח היום פורום ולחוות את דעתו בנושאים השונים. כאשר אתם מעוניינים לקבל סיוע התחלתי בפורום רלוונטי, חשוב מאוד לבחון מספר גורמים מרכזיים כמו: האם הפורום מדבר רק על הנושא הספציפי בו אתם מתעניינים, מיהו מנהל הפורום, כיצד הוא מציג את עצמו ועד כמה הפרטים עליו אמיתיים, תוך חיפוש קצר באינטרנט, תוכל להעלות הרבה מאוד מידע, במידה ומדובר באיש מוכר או איש מקצוע מוכר. עם הידע הזה תוכלו לדעת כיתד להתייחס לנאמר בפורום.
 
 
חובבנים רבים אשר לוקחים קורס משכנתאות, ואזרחים רבים "שיודעים", אוהבים מאוד לתת המלצות ועצות, אשר לא בהכרח יש מאחוריהן דבר, מכך יש להיזהר שבעתיים ולהסתייע בסוכני מידע מגוונים, ממש כמו בתחום ההמלצות.
 
 
עצות, דעות והמלצות, מאפשרות לנו לקבל מושג התחלתי בדבר חברה או ספקית שירות בתחומים השונים בכלל ובתחום המשכנתא וביטוח המשכנתא בפרט. פעולות כאלה עשויות לעזור לנו כמידע התחלתי. אין להסתמך רק על מידע חינמי, חובבני ללא התייעצות עם איש מקצוע אמיתי.
 
 
אל תחפשו את החינם- זה עשוי לעלות לכם ביוקר- חומר לביטוח בטוח.