איתן ייעוץ משכנתאות
אודות
|
שאלות ותשובות
|
מאמרים
|
ממליצים
|
כניסת לקוחות
|
צור קשר
איתן יעוץ משכנתאות

צרו קשר לפגישת היכרות,
וביחד נבנה את המשכנתא
המתאימה לכם ביותר.

שם:

טלפון:

כתובת מייל:


אשראי עסקי
4 בנקים יכולים להיות מאד קשים מול עסקים כשזה נוגע לאשראי עסקי. והתנאים הראשוניים שהם מציעים, גם כאן, כמו במשכנתא רגילה, הם בראש ובראשונה לטובת הבנק. 
אנו נסייע לך לבנות תכנית אשראי עסקי מתאימה במיוחד לעסק שלך, תוך התייחסות לפרמטרים השונים המרכיבים את העסק שלך בפן הכלכלי.
 
לפרטים נוספים, לחצו כאן והשאירו פרטים
 
כיצד מקבלים אשראי עסקי ומדוע לפנות אל יועץ הלוואות?
מענק אשראי עסקי הוא לא פחות קשה מנטילת הלוואה גדולה כמשכנתא למשל. הבנקים כתמיד דואגים לאינטרסים שלהם ומבקשים לא ליטול סיכונים מיותרים. בפועל, הרבה מאוד יזמים אשר מעוניינים להקים עסקים קטנים, בינוניים או גדולים, מתקשים להשיג אשראי ומימון מהבנק ולכן גם אינם יכולים להקים עסק, עסק אשר יכול היה לנחול הצלחות ולפרנס כמה משפחות. בסך הכל הקמת עסקים היא גם טובה למשק הישראלי.
 

פניה באופן עצמאי אל הבנקים

הבנקים יכולים להיות מאוד נוקשים במתן הלוואות לעסקים, ממש בדומה למשכנתאות, כי כאמור הם דואגים בראש ובראשונה לאינטרסים שלהם. אם תיגשו  לבנק במטרה לקבל הלוואה עסקית, סביר להניח שתתקלו בקשיים לא מעטים. ולכן, מומלץ בכל פה לפנות לכלכלן מומחה, מישהו המתמצא בכל התחום של נטילת הלוואות מן הבנק, במקרה זה איתן, איש מקצועי מהימן ובעל תודעת שירות גבוהה במיוחד אשר כל ייעודו הוא לסייע לכם ליטול הלוואה מהבנק, הלוואה הוגנת בתנאים נוחים, כזו שתוכלו לעמוד בא ומבלי לפגוע בעסק.
לפני נטילת הלוואה גדולה מבנק רצוי לדעת מהם אותם נושאים אותם בודק הבנק לפני שהוא נותן לכם אשראי להקמת עסק, כיצד תוכלו להפחית עלויות, וכיצד בכלל מנהלים את האשראי. עסקים גדולים בניגוד לעסקים קטנים, מעסיקים יועצים פיננסיים שדואגים לכל אלה, וזאת בניגוד לעסקים קטנים. כאשר אתם ניגשים לבנק על מנת לקבל אשראי, עליכם להיות מודעים לשיקולים על פי הם דואג הבנק שלכם, כאשר תדעו מהם השיקולים, קל יהיה לכם יותר להתנהל מולו.
 

התנהלות מול מומחה

על מנת להבין בכל התחומים הללו, אנו ממליצים לשכור את שירותיו של איתן, מומחה בתחום נטילת הלוואות מהבנק. איתן מכיר את הבנקים ואת דרישותיהם מלפני ומלפנים, ויידע במדויק לסייע לכם כיצד להתנהל מולם ובסופו של דבר לקבל מהם את האשראי המיוחל. כאשר הבנק שוקל אם לתת לכם אשראי הוא בודק מגוון רב של פרמטרים, כמו תזרים המזומנים של העסק, בודק האם אתם מעוניינים לפתוח עסק חדש, להרחיב אותו או לרכוש עוד ציוד. כמו כן הוא בוחן את ניסיון המנהלים את עמידתם בקבלת אשראי קודם, ולאחר שהוא בודק את כל אלה, כדאי מאוד להגיע אליו עם תוכנית עסקית מסודרת. 
 
באמצעות התוכנית העסקית יוכל הבנק להתרשם מפוטנציאל העסק. להרבה מאוד בעלי עסקים מדובר בסינית שאינה מבינים בה דבר ודבר וחצי דבר, כל שהם יודעים הוא שהנם זקוקים לאשראי לעסק, בין אם מדובר על הקמת עסק חדש או בין אם מדובר על מתן אשראי מהבנק לעסק שכבר קיים. אם אתם מחפשים אחר מורה נבוכים אשר ייצג אתכם ואת האינטרסים שלכם אל מול הבנקים, אשר המטרה העומדת מול עיניו היא קבלת אשראי מהבנק, הגעתם אל המקום הנכון. איתן יעניק לכם את כל העזרה והסיוע להם אתם נדרשים, יספק הסברים כיצד פועלים הבנקים וכיצד מעלים את הסיכויים לקבלת האשראי המיוחל.