איתן ייעוץ משכנתאות
אודות
|
שאלות ותשובות
|
מאמרים
|
ממליצים
|
כניסת לקוחות
|
צור קשר
איתן יעוץ משכנתאות

צרו קשר לפגישת היכרות,
וביחד נבנה את המשכנתא
המתאימה לכם ביותר.

שם:

טלפון:

כתובת מייל:


משכנתא לכל מטרה
  • 5מעוניינים לסגור חובות?
     
  • מתחתנים?
     
  • חולמים על חופשה משפחתית?
     
  • רוכשים רכב ?

 

לרשותכם עומדות אפשרויות רבות לקחת הלוואה בדרך הגשמת החלום, ומשכנתא היא הלוואה כדאית ביותר.

צרו קשר לפרטים נוספים

משכנתא לכל מטרה

לרוב אנו מקשרים את המושג הלוואת משכנתא עם רכישת דירה חדשה או רכישת נכס נדל"ן מכל סוג אחר, אבל האמת היא קצת שונה. ניתן לפנות אל הבנקים השונים וליטול הלוואת משכנתא למטרות לגמרי אחרות. מבין כל ההלוואות הגדולות אותן מעניקים הבנקים, הלוואת משכנתא היא ההלוואה הניתנת בתנאים הנוחים ביותר ולכן היא כה משתלמת. אני ככלכלן מומחה עומד כאן לרשותכם על מנת לסייע לכם לבחור את תמהיל המשכנתא הטוב ביותר בעבורכם.
 

למי מיועדת משכנתא לכל מטרה?

משכנתא לכל מטרה כשמה כן היא. תוכלו למשכן את הנכס בו אתם גרים, וליטול מהבנק הלוואת משכנתא לכל מטרה, בין אם מדובר על רכישת רכב חדש, בין אם מדובר על שיפוץ הבית הקיים, נסיעה לחו"ל, אולי החזר של חובות הרובצים על כתפיכם ולא מאפשרים לכם להתנהל כלכלית. כמו כן, הלוואה לכל מטרה מיועדת לרכישת נכס נוסף, מלבד הדירה בה אתם מתגוררים. מי יכול לבקש משכנתא שכזו? כל מי שיש לו נכס, דירה, או בית פרטי, והסכום אותו הוא חייב לבנק איננו גדול במיוחד, כלומר בהשוואה לשווי הנכס בו אתם מתגוררים. אין צורך ביותר מידי ריצות ותחנונים, כל מי שיש לו נכס בבעלותו יכול לקבל משכנתא לכל מטרה, אבל השאלה  הגדולה היא, באיזה משכנתא כדאי לבחור?
 

איך בוחרים משכנתא?

ממש בדומה למשכנתא לרכישת דירה, גם כאן מדובר על מגוון סוגי הלוואות משכנתא בהן רובינו לא מתמצאים. אז איך בוחרים את המשכנתא הטובה ביותר? כזו שתחסוך לכם סכומי כסף ניכרים? האם כדאי להתייעץ עם יועצי  המשכנתאות בבנקים? ובכן, יועצי המשכנתאות בבנקים השונים, כבודם במקומם מונח, אבל הם דואגים קודם כל לאינטרסים של הבנק. על מנת למצוא את תמהיל המשכנתא הנכון ביותר, יש להתייעץ עם גורם חוץ בנקאי, כלכלן המבין בתחום. יש גם לדעת מראש מהו סכום המשכנתא אותו יסכים הבנק להלוות לכם, לרוב מדובר על חצי מסכום הנכס בו אתם מתגוררים ולא על סכום בלתי מוגבל. ועוד דבר חשוב, האם כדאי ליטול את המשכנתא מאותו הבנק בו נטלתם משכנתא לדירה? גם כאן, כלכלן מוסמך ומבין בתחום יוכל לסייע לכם רבות. חשוב גם לדעת, גובה הריביות על משכנתא שאיננה מיועדת לרכישת דירה הינה גבוהה יותר מהריביות על משכנתא לדירה, שכן הבנקים נוטלים על עצמם סיכון גבוה יותר, אבל עדיין הריבית על הלוואת משכנתא היא נמוכה יותר מהריבית על הלוואות גדולות אחרות.
 
רוצים לקחת משכנתא לכל מטרה? רוצים לשדרג את רמת חייכם? אתם מוזמנים עוד היום ליצור קשר עם איתן ייעוץ משכנתאות, ואנו נחזור אליכם בהקדם!