איתן ייעוץ משכנתאות
אודות
|
שאלות ותשובות
|
מאמרים
|
ממליצים
|
כניסת לקוחות
|
צור קשר
איתן יעוץ משכנתאות

צרו קשר לפגישת היכרות,
וביחד נבנה את המשכנתא
המתאימה לכם ביותר.

שם:

טלפון:

כתובת מייל:


משכנתא לרכישת דירה יד שניה

11 משכנתא לרכישה דירה יד-שנייה מצריכה תכנון פיננסי מקדים. כדי להגיע בביטחון כלכלי לדירה הנבחרת יש צורך בכלכלן מומחה משכנתאות שיכיר לעומק את הפרופיל הפיננסי שלך יכולת רכישה ועמידה בתשלומים צפי עתידי בהוצאות/הכנסות וכך יוכל לבנות לך תבנית כלכלית ותמהיל משכנתא אופטימאלי שיחסוך לך הרבה מאוד כסף. 

רוצים לשמוע עוד על רכישת דירה יד-שניה ? לחצו כאן והשאירו פרטים

 

משכנתא לרכישת דירה יד שניה 

בקרב ציבור נוטלי המשכנתאות בארץ, הלוואת המשכנתא היא ללא ספק ההלוואה הגדולה ביותר אותה תיטלו במהלך חייכם. הנושא של משכנתאות מבלבל רבים וטובים שכן ישנו היצע גדול למדיי של בנקים המעמידים לרשותכם הלוואות, וגם סוגי הלוואות המשכנתא הם שונים ומגוונים, ולא תמיד אנו יודעים באיזו סוג של הלוואה לבחור, מהי המשכנתא המשתלמת ביותר, ואיזו משכנתא יכולה לחסוך לנו עשרות ואף מאות אלפי שקלים. על מנת לבחור את המשכנתא האופטימאלית מבחינתכם, יש להתייעץ עם כלכלן מומחה בתחום.
 

המהלך המשמעותי ביותר בחיינו

משכנתא היא אחד המהלכים המשמעותיים ביותר בחיינו, בין אם מדובר על רכישת דירה יד ראשונה היישר מהקבלן או בין אם מדובר על רכישת דירה יד שניה. תמיד יהיה מדובר על סכום כספי גדול מאוד, במיוחד אם אין לכם הון התחלתי. כיום הבנקים מערימים יותר ויותר קשיים על ציבור נוטלי המשכנתאות וזאת על מנת לבטח את עצמם. מטבע הדברים, ולמרות שהבנקים מעסיקים יועצי משכנתאות, הם דואגים קודם כל לאינטרסים שלהם, ורק לאחר מכן לאינטרסים של הלקוחות, ולכן כה חשוב להתייעץ עם איש מקצוע מומחה בתחום, כלכלן אשר יסייע לכם לבחור את תמהיל המשכנתא הנכון ביותר בעבורכם.
 
אל תהססו, ואל תתחילו להתרוצץ בין הבנקים השונים כאשר אינכם מבינים כהוא זה בתחום המשכנתאות, והאמת היא שרובינו לא מבינים, כולנו זקוקים למורה נבוכים, וכלכלן מומחה בתחום יכול לעזור לנו למצוא את המשכנתא הטובה ביותר. משכנתא שנוכל לעמוד בתנאים שלה ולהמשיך לשלם את התשלומים מידי חודש בחודשו, כזו שתיישר קו עם מציאות חיינו הכלכלית.
 

מה צריך לדעת על משכנתא לרכישת יד שניה?

לרוב גובה המשכנתא החודשית יקבע על פי תנאי ההשתכרות שלנו. יש להתייחס לכל הפרמטרים,  האם שני בני הזוג עובדים או אולי רק אחד מהם. האם אתם צפויים לקידום בעבודה ואז גם לזכות להעלאה בשכר. ככלל, גובה המשכנתא איננו אמור להיות גבוה מ 25-30% מגובה משכורותיהם של שני בני הזוג, אחרת לא יישאר לכם מרווח נשימה. גובה המשכנתא תלוי גם במספר השנים להם התחייבתם, ישנם המעדיפים לפרוס את התשלומים על פני 15 שנה, 20 או אפילו 30 שנה, כמובן שככל שתקופת המשכנתא היא קצרה יותר, כך גובה התשלומים החודשיים יהי גבוה יותר, אבל לעומת זאת, בסופו של דבר תשלמו פחות ריבית, במיוחד אם תשווה משכנתא קצרת טווח למשכנתא לשלושים שנה. מומלץ בחום, על מנת ליטול את המשכנתא האופטימאלית, כזו שתייצג תמהיל נכון מבחינתכם, להתייעץ קודם כל עם כלכלן, המכיר את כל סוגי המשכנתאות, ואז גם ליטול החלטה נכונה.
 
רוצים למצוא את המשכנתא הטובה ביותר מבחינתכם? רוצים לחסוך עד מאות אלפי שקלים? צרו עוד היום קשר עם איתן ייעוץ משכנתאות, ואנו נחזור אליכם בהקדם!