איתן ייעוץ משכנתאות
אודות
|
שאלות ותשובות
|
מאמרים
|
ממליצים
|
כניסת לקוחות
|
צור קשר
איתן יעוץ משכנתאות

צרו קשר לפגישת היכרות,
וביחד נבנה את המשכנתא
המתאימה לכם ביותר.

שם:

טלפון:

כתובת מייל:


שאלות ותשובות

 

arrow מדוע אבחר בכם אם אוכל לקחת משכנתא לבד ?

רכישת בית היא בדרך כלל העסקה הגדולה ביותר בחייו של אדם. חשוב לדעת שהייעוץ בבנק אינו אובייקטיבי ומטרת נציגי הבנק היא לחתור לעסקה שתהייה כלכלית יותר לבנק והרבה פחות עבורך זה תכלית תפקידם.  על כן הם מוכרים מוצרים (ישנם מעל 30 מסלולי משכנתא) בעלי רווחיות גבוהה יותר לבנק ולא בהכרח מנתחים ומתחשבים בצרכים שלך ובמילים אחרות אסור להם לתת ייעוץ שיהיה נכון יותר כלכלית עבורך אחרת הבנק"יפסיד" או ירוויח פחות. בפנייה ישירה לבנק עלולה להיות משמעות כספית אדירה ואין מקום לטעויות לכן במידה ומשכנתאות הוא לא תחום עיסוקך היום יומי שלנו הוא כן. הפעל שיקול דעת נכון ותן למומחים ללוות אותך.

 

arrow  באיזה בנק ניתן לקבל את התנאים הטובים ביותר?

תשעה בנקים תחרותיים פועלים בזירת שוק המשכנתאות בישראל כדי לדעת איזה בנק יוכל לתת את התנאים הטובים ביותר יש צורך לעקוב אחר כולם בכל רגע כל הזמן. מדובר בשוק דינמי מאוד בו אין בנק שמוביל לאורך זמן ושבו השינויים בתמחור המסלולים בבנקים השונים למשכנתאות חלים מידי 10-15 ימים. יש צורך בהכרות מקצועית מעמיקה במדרג הסמכויות של כל בנק בו סמכות גבוהה יותר יכולה לאשר ריבית טובה יותר לכן לרוב רק חברה מקצועית תוכל באמת לבנות לכם תמהיל משכנתא אופטימאלי ולמצוא לכם את הבנק הזול ביותר.

 

arrow אז למה כדאי לי לתת לכם לטפל במשכנתא?

כמוזכר רכישת בית היא העסקה הגדולה בחייו של אדם על כן יש לעשות זאת בצורה מושכלת ונכונה, מימון ובנקים זו העבודה שלנו כל יום כל היום. יש לנו הניסיון והידע המקצועי לבנות עבורך תמהיל משכנתא אופטימאלי המותאם אישית לפרופיל הפיננסי שלך. יש לנו כוח קנייה של עשרות לקוחות בחודש שישמשו כמנוף לחץ במכרז ריביות בין הבנקים להשגת הבנק עם התנאים הטובים ביותר עבורך מעבר לכך נוריד מימך לחץ ונחסוך לך זמן יקר.

 

arrow  כמה כסף תחסכו לי ?

חברת איתן ייעץ משכנתאות תחסוך עבורך חסכון משמעותי של עשרות אלפי שקלים - פשוט מאוד לא חסכת לא שילמת.