איתן ייעוץ משכנתאות
אודות
|
שאלות ותשובות
|
מאמרים
|
ממליצים
|
כניסת לקוחות
|
צור קשר
איתן יעוץ משכנתאות

צרו קשר לפגישת היכרות,
וביחד נבנה את המשכנתא
המתאימה לכם ביותר.

שם:

טלפון:

כתובת מייל:


מי אנחנו? אודות איתן חברה לייעוץ משכנתא
במהלך חודש ינואר 2013 הוריד בנק ישראל את הריבית ב-0.25%, לרמה הנמוכה של פחות מ-2%, מה המשמעות לנוטלי המשכנתא? הוזלה כזו תחסוך למשלמי המשכנתא בתשלום ההחזר בכל חודש בחודשו. במהלך 2012 התרחשו 3 הורדות ריבית , אלו, הוזילו את ההחזר החודשי. 

כ–80% מבתי האב בישראל נוטלים משכנתאות. מהי משכנתא? משכנתא היא למעשה שיעבוד של נכס נדל"ן המופקד כביטחון להחזרת ההלוואה אשר בתמורה אליה ניתנת המשכנתה,  בדר"כ מדובר בהלוואה לאורך זמן ובסכום גבוה ביחס להלוואות אחרות שנוטלים משקי בית. ייעוד ההלוואה ברוב המקרים הוא לרכישת הנכס אשר משועבד, אבל גם מטרות אחרות יכולות להיות בנטילת משכנתא. המקרה הכי שכיח הוא משכנתא לנדלן כמו דירה, בית פרטי, נכס מסחרי לצורך הקנייה שלו. המשכנתא מוזכרת בחוק יסוד מקרקעי ישראל, ומחייבת רישום בלשכה לרישום מקרקעין. 

המשכנתא היא מקור המימון המתאים והנוח ביותר בו ניתן באמצעותה לרכוש בית.  לרוב, המשכנתא תהייה בעלת טווח שנים ארוך ותכלול בתוכה ריביות, הצמדה למדד ועמלות פרעון מוקדם – קנסות.

חשוב לזכור כי מדובר במוצר פיננסי גדול בו הרווח מצד הבנק, אותו הוא גוזר מההלוואה, אדיר! ובאותה מידה פוטנציאל החיסכון שלכם! 
 

חזקים בחיסכון

stockphoto
איתן - ייעוץ משכנתאות, הינה חברת ייעוץ אובייקטיבית ובלתי תלויה המתמחה ביצירת חסכון מקסימלי לנוטלי המשכנתאות במגזר הפרטי והעסקי בישראל.
 
 
מטרת החברה הינה בניית תבנית כלכלית איתנה ויציבה בעלת חסכון אופטימאלי המתבססת על ניתוח הפרופיל הפיננסי האמיתי של כל לקוח בצורה מעמיקה, הבנת צרכיו, יכולותיו ותוכניותיו העתידיות.
 
לחברה הידע, הנסיון והכלים המקצועיים המבטיחים ללקוחותיה חסכון משמעותי, חוסן כלכלי ויציבות בתשלומי המשכנתא השוטפים על ידי בניית תמהיל משכנתא אופטימאלי חכם. לחברה כוח מיקוח גדול ואיתן מול כל הבנקים למשכנתאות בישראל.
 

לכן בצעדים משמעותיים בחיים כדאי לפנות למומחים ולהפעיל שיקול דעת נכון בדרך להגשמת החלום

החברה מעמידה לרשות לקוחותיה צוות משכנתאות מומחה ומונחה חסכון הנותן שרות איכותי בליווי צמוד וא

ישי, כך שגם את ההתמודדות המייגעת מול הבנקים והרשויות בהליך הבירוקרטי (רישום בטאבו,מנהל,חברה משכנת,שמאות, החתמת עו"ד מוכרים,עו"ד קונים, ביטוחים ועוד..) וכמובן המון זמן יקר, נחסוך לכם.

פנו אלינו...